Promocje

 


 

Planujesz przeprowadzkę?. Zrobimy to za Ciebie, tanio, sprawnie i szybko !.

 

Wesołych Świąt oraz wszystkiego najlepszego w nowym roku dla naszych byłych i aktualnych Klientów. 

 

 

 

Kontakt z nami

601 413 795

32 701 71 91


  • przeprowadzki katowice
    przeprowadzki katowice

O nas


Rok 1989 to data narodzin firmy transportowej Przeprowadzki Katowice – Trans Taxi. Od tamtej pory do teraz jedynym kierunkiem działalności jest szeroka gama usług transportowych.

 

 

W składzie zespołu naszej firmy przeprowadzkowej znajdują się ludzie z olbrzymim doświadczeniem w branży przeprowadzek.

 

Jak w każdej branży tak i w sektorze przeprowadzki Katowice, Śląsku czy Kraju najważniejszym jest zdobyte doświadczenie w czasie realizacji zleceń transportowych. Nasza firma przeprowadzkowa czerpie doświadczenie z prawie trzech dekad wykonywania wszelakich usług transportowych i przeprowadzek.

 

Jest to niewątpliwy plus który w konsekwencji daje gwarancje naszym kontrahentom doskonale wykonanych usług przeprowadzki oraz transportu. Zespół naszej firmy przeprowadzkowe stanowi grono dynamicznych, punktualnych, pracowitych, uczciwych ludzi nie bojących się trudnych wyzwań.

 

Oferujemy naszym klientom profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz pewność za powierzone nam mienie. Dyspozycyjność oraz bardzo atrakcyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością usług to niewątpliwe atuty naszej firmy.

 

Naszą flotę stanowią samochody dostawcze i meblowozy, które w niezawodny sposób przewiozą towar lub meble we wskazane przez państwa miejsce i w określonym czasie. Perfekcyjna znajomość Śląska a w szczególności stolicy a zarazem największego miasta naszego regionu Katowice, to dodatkowe cechy pomagające w świadczeniu usługi transportowych a w szczególności przeprowadzki.

 

Katowice to nie jedyne miasto naszej działalności, jesteśmy obecni na terenie takich miast Śląska i Zagłębia jak: Mikołów, Tychy, Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Będzin czy Mysłowice.